українська російська англійська
На Житомирщині відкрили новий елеватор, розрахований на одночасне зберігання 91,5 тис. кукурудзи
17.10.2014 | 09:43
Житомирська ОДА

У селі Радчиці Овруцького району Житомирської області введено в експлуатацію новий елеватор. Потужність елеватора становить 91,5 тис. тонн одночасного зберігання кукурудзи. До об’єкту входять п’ять ємкостей на 32 тис. тонн та вісім ємкостей на 68 тис. тонн, відділення сушки зернових, дві зерноочисні машини, приймальне відділення з автотранспорту, відділення відвантаження зернових на залізничний транспорт. Елеватор працюватиме цілодобово і зможе приймати та переробляти понад 2 тис. тонн зерна протягом доби. На об’єкті створено майже 100 робочих місць.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський наголосив: «Відкриття такого потужного елеватора – знакова подія для Овруцького району та Житомирщини. Це дозволить нам вирішити проблему якісного зберігання зерна у північних районах області. Приємно констатувати, що в такий складний для держави час є підприємства, які готові розвивати свій бізнес у нашому регіоні. Як представник обласної влади обіцяю повну підтримку і сприяння бізнесу в області. Ми працюємо над створенням максимально комфортних умов для інвесторів».

З нагоди відкриття елеватора було закладено капсулу та наріжний камінь будівництва під фундамент комбікормового заводу. Очікується, що проектна продуктивність промислового об’єкта становитиме 30 тонн комбікормів за годину. Завершення його будівництва та запуск в експлуатацію заплановано до кінця 2015 року.

 

 

версія для друку