українська російська англійська
Чернігівщина підписала Меморандум про співпрацю з Міжнародним Трейд-клубом
17.10.2014 | 10:14
Чернігівська ОДА

Упродовж 16-17 жовтня у Чернігові проходить виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу, у якому беруть участь представники Аргентини, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Канади, Китаю, Литви, Латвії, Малайзії, Мексики, Німеччини, Польщі, Росії та Словаччини. Очолила делегацію Президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Соня Крайчова.

Варто зазначити, що Міжнародний Трейд-клуб створений у 1992 році і

об’єднує керівників і співробітників відділів із торгово-економічних питань майже 60-ти посольств іноземних країн і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Основною метою діяльності об’єднання є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України, її регіонів, а також надання центральним і місцевим органам державного управління сприяння у залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

У рамках виїзного засідання відбулася зустріч керівництва області з членами Міжнародного Трейд-клубу. В. о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Журман наголосив, що регіон має великі перспективи економічного розвитку, обумовлені наявністю власної сировинної бази, трудового потенціалу, вільних площ для будівництва підприємств тощо.

В області визначено кілька пріоритетних напрямків інвестування: сільське господарство, переробна і харчова галузі, деревообробна промисловість, а також рекреаційно-туристична сфера.

Під час офіційної частини засідання учасників поінформували про економічний потенціал та інвестиційну привабливість Чернігівщини, основні тенденції розвитку, а також про роль торгово-промислової палати у розвитку міжнародних економічних зв’язків регіону.

«Область зацікавлена у поглибленні міжнародної співпраці, тим більше, що іноземним партнерам ми можемо запропонувати низку цікавих інвестиційних проектів. Також ми готові всіляко сприяти потенційним інвесторам, які працюватимуть в області дотримуючись норм чинного законодавства, створюючи нові робочі місця, виробляючи продукцію та сплачуючи податки», - підкреслив в. о. голови облдержадміністрації.

На закріплення озвучених намірів, Сергій Журман і Президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Соня Крайчова підписали відповідний Меморандум про співпрацю.

У ході другого дня засідання заплановані зустрічі членів Міжнародного Трейд-клубу з представниками ділових кіл області, де обговорюватимуть питання інвестицій, спільного виробництва та зовнішньої торгівлі.

 

версія для друку