українська російська англійська
Василь Лазоришинець доручив створити штаб, що контролюватиме наявність ліків в регіонах
17.10.2014 | 12:42
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

З метою контролю за наявністю ліків, вакцин та виробів медичного призначення в регіонах України та для оперативного перерозподілу ліків у разі потреби в Міністерстві охорони здоров’я України буде створений окремий штаб та гаряча лінія.

Окремим дорученням аналогічні штаби та гарячі лінії повинні створити керівники відповідних підрозділів в кожній області. «Прошу всіх керівників обласних управлінь охорони здоров’я тримати на жорсткому контролі питання залишків ліків та вакцин, щоб в критичній ситуації ми змогли допомагати один одному», - заявив в.о. Міністра охорони здоров’я України В. Лазоришинець.

Це дозволить повністю контролювати ситуацію в країні та в режимі реального часу робити перерозподіл ліків до моменту закінчення тендерних закупівель.

 

Довідково

На сьогодні в процесі процедури держзакупівель знаходяться 1 млрд. 378 млн. грн.

Станом на 15 жовтня  укладено  договорів  на суму 558 млн. грн., для порівняння: на 1 жовтня – 107 млн. грн.

Серед напрямів, за якими укладено договори: доросла онкологія, дитяча гемофілія, трансплантація (ліки та вироби), ліки по репродуктивному здоров’ю, ДЦП, нанізм.

Із них на 01.10.2014 вже зареєстровані в казначействі – 104,2 млн. грн., за тиждень з 7 до 15 жовтня – на 326,9 млн. грн. Нині на стадії укладання договори на суму 116, 3 млн. грн. В  Антимонопольному комітеті  на 1 жовтня було заблоковано 504 млн. грн., вдалося розблокувати 420 млн. грн. – АРВ,  ендопротези, бланки лікарняних листків, серцево-судинні.

Залишаються заблокованими на 17 жовтня – близько 84 млн. грн. щодо гепатитів. розгляд цієї скарги призначено в АМКУ на сьогодні. 

Вчора відбулося  розкриття пропозицій учасників торгів на 81 млн. грн. по розсіяному склерозу та дорослій нефрології. На сьогодні  по дитячим програмам (лікувальне харчування - муковісцидоз, дитяча онкологія) заплановано розкриття пропозицій учасників торгів на суму 165,4 млн. грн. Таким чином, до 4 листопада 2014 р. відбудеться відкриття близько 50  тендерів на суму понад 1 млрд. грн.

 

версія для друку