українська російська англійська
З початку проведення АТО майже 3,5 тисячі пацієнтів отримали кваліфіковану медичну допомогу у Дніпропетровському військовому госпіталі
18.10.2014 | 14:49
Прес-служба Міністерства оборони

З початку проведення антитерористичної операції на Сході країни, медичний персонал Дніпропетровського військового госпіталю надав кваліфіковану медичну допомогу більше 3,5 тисячам хворим, пораненим та травмованим військовослужбовцям. Про це повідомив начальник військового госпіталю полковник медичної служби Андрій Рильський.

«Сьогодні у військово-медичній установі проходять лікування майже 150 учасників АТО. Всім пацієнтам надаємо кваліфіковану медичну допомогу», – повідомив офіцер.

Під час лікування у Дніпропетровському військовому госпіталі, захисники України отримують весь спектр необхідної хірургічної допомоги, різнопланове медикаментозне, фізіотерапевтичне лікування тощо.

Слід відзначити, що з початком дії мирного плану Президента України, кількість поранених із районів проведення АТО, які прибувають на лікування до військового госпіталю значно зменшилася. Однак, поранені продовжують поступати до госпіталю майже щодня.

Для надання кваліфікованої медичної допомоги та реабілітації поранених військовослужбовців, лікарі медичного закладу забезпечені всіма необхідними медичними препаратами, проте потребує оновлення застаріла медична апаратура та матеріальна база.

 

версія для друку