українська російська англійська
Львівські десантники відправилися виконувати завдання в зоні проведення антитерористичної операції
18.10.2014 | 14:55
Прес-служба Міністерства оборони

На Львівщині відбулась відправка на Схід виконувати завдання із захисту української держави військовослужбовців 80 окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Під час урочистого шикування командир бригади дав настанови своїм підлеглим, закликав воїнів сумлінно виконувати накази командирів, не втрачати пильності, берегти себе та бойових побратимів.

«Ви отримали належну підготовку, забезпечені всім необхідним, щоб якісно виконувати бойові завдання. Я впевнений, що всі завдання ви виконаєте гідно і з перемогою повернетеся додому», – зазначив командир бригади.

Проводжати воїнів-аеромобілістів прийшли їхні рідні, а школярі однієї із шкіл міста вручили їм малюнки-обереги, які заздалегідь намалювали для захисників України та виконали пісню про Україну. Священнослужителі прочитали молитву та окропили десантників свяченою водою.

За словами командира серед воїнів-десантників, які відправляються в зону АТО є бійці, які вже відстоювали український Донбасі і знову вирушають захищати Вітчизну від терористів та російських найманців.

 

версія для друку