українська російська англійська
Робоча група Міноборони перевірила готовність до осінньо-зимового періоду військових частин і підрозділів ЗС України, залучених в АТО
18.10.2014 | 16:55
Прес-служба Міністерства оборони

Протягом двох тижнів, під головуванням заступника Міністра оборони України генерал-лейтенанта Олександра Ліщинського, в зоні проведення АТО працювала робоча група з розв’язання проблем матеріально-технічного забезпечення військових частин і підрозділів залучених до проведення антитерористичної операції. Мета інспектування – перевірка готовності підрозділів до виконання завдань в осінньо-зимовий період.

«Чимало проблем обумовлені застарілістю керівних документів щодо, норм та порядку обліку майна. До того ж, зараз до реальних бойових умов застосовуються суто мирні підходи, – повідомив заступник голови робочої групи – начальник Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами ЗС України Тилу ЗС України полковник Олег Тарасов. – За результатами роботи групи встановлено, що матеріально-технічне забезпечення військових частин та підрозділів, які беруть участь в проведенні АТО організовано. Разом із тим, відсутність окремих предметів речового майна та необхідних розмірів, потребує додаткового часу на завершення підготовки до осінньо-зимового періоду.

 

версія для друку