українська російська англійська
Олександр Турчинов і Арсен Аваков вручили ключі від квартир учасникам АТО
20.10.2014 | 19:34
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Нове житло отримали 26 бійців спецбатальйону МВС «Миротворець», які отримали поранення під час антитерористичної операції. Замість воїнів, які зараз знаходяться на лікуванні, ключі від службових квартир отримали члени їх сімей.  Всього ж нове житло отримали більше 30 правоохоронців.

Урочистості відбулися сьогодні, 20 жовтня, на території навчального центру Національної академії внутрішніх справ в с. Віта Поштова, що на Київщині.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що батальйон «Миротворець» є одним з найбільш бойових підрозділів МВС України. Цей підрозділ, який складається з добровольців, загартувався у боях, в тому числі – і в «котлі» під Іловайськом.

«Дуже важливо, щоб країна знала, що бійці готові захищати її в будь-який момент і в будь-якому місці, де того вимагатиме Батьківщина», – наголосив глава МВС України.

За словами Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова, назва батальйону говорить сама за себе. Бійці батальйону були готові покласти своє здоров’я і життя за мир і територіальну цілісність нашої держави, за європейський вибір народу України.

«Ми маємо можливість дати ключі від квартир саме пораненим героям, які своєю кров’ю покрили землю України для того, щоб звільнити її від ворогів», – сказав Олександр Турчинов.

Державні посадовці та правоохоронці хвилиною мовчання вшанували колег, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

Олександр Турчинов запевнив, що МВС України та Уряд зроблять все від них залежне, аби житло також отримали члени сімей загиблих правоохоронців. Усього ж бійцям «Миротворця» вручили ключі від 32 квартир.

 

версія для друку