українська російська англійська
Мінрегіон: Регіони можуть розпочинати опалювальний період з урахуванням погодних умов
20.10.2014 | 19:38
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Мінрегіон та Міненерговугілля погодили питання початку опалювального періоду в Україні. Про це йдеться у спільному листі двох відомств, адресованому обласним та Київській міській державним адміністраціям.

«Мінрегіон України та Міненерговугілля… повідомляють про своє погодження початку опалювального сезону 2014-2015 років для виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, місцевих державних адміністрацій України, у разі дотримання таких вимог: опалювальний сезон буде розпочато з урахуванням погодних умов та середньодобової температури зовнішнього повітря, як це передбачено Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду; фактичне використання природного газу споживачами у розрізі адмінтеродиниць до кінця опалювального сезону 2014-2015 років буде забезпечено у межах розподілу обсягів природного газу, затверджених Постановою від 9.07.2014 № 296»,- сказано в листі.

Першочергово у листі пропонується розпочати опалювальний сезон в навчальних та закладах охорони здоров’я, інших закладах соціальної сфери, обладнаних автономними системами опалення та на об’єктах, для теплопостачання яких не використовується природний газ.

Місцеві адміністрації, як йдеться у документі, повинні забезпечити координацію початку опалювального сезону, роботу цілодобових аварійних служб та  роботу цілодобових диспетчерських служб, їх оперативне реагування на можливі аварійні ситуації, які можуть виникати та інформувати про такі ситуації оперативно-диспетчерську службу Мінрегіону за номером 044 207 18 04.

 

 

версія для друку