українська російська англійська
Мінрегіон: Роботи з облаштування першої смуги рубежу оборони вже виконані на 85%
21.10.2014 | 09:33
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Починаючи з вересня місяця, для облаштування інженерно-технічних споруд оборонного рубежу у Луганській та Донецькій областях за координації Мінрегіону, доставлено до місць виконання робіт близько 6 тис. кубометрів лісоматеріалів, понад 5 тис. залізобетонних конструкцій, комплектів захисних споруд швидкого розгортання типу «габіон» та інші вкрай необхідні інженерним військам матеріали. Облаштування оборонного рубежу  здійснює понад 20 тисяч виконавців робіт, діяльність яких весь час, з початку робіт, безпосередньо на місці організовує та координує заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко.

За його словами, для спорудження оборонного рубежу задіяно також близько 300 одиниць техніки.

«Моє завдання – оперативне забезпечення необхідними матеріалами та засобами для встановлення укріплень. На сьогоднішній день нам вдалося вже виконати роботи з облаштування елементів першої смуги рубежу оборони на 85%. Такий об’єкт захищатиме наших військових від зовнішнього агресора та дозволить зберегти життя сотням наших хлопців», - прокоментував Дмитро Ісаєнко.

«Більшість часу доводиться проводити на об’єкті спорудження і всі питання вирішуються на місці. Часу для зволікань немає. Керівництво держави та голова відповідної робочої групи Віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман ретельно контролюють хід робіт і, при необхідності, допомагають швидко усунути проблемні питання», - додав Дмитро Ісаєнко.

 

версія для друку