українська російська англійська
На Сумщині від продажу земельних ділянок бюджети поповнилися на 9 млн. гривень
21.10.2014 | 10:34
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Цього року у Сумській області від продажу земельних ділянок та погашення розстрочених платежів за раніше викуплені наділи до бюджетів надійшло понад 9 млн. грн., що на 79 відсотків більше планового показника, який становить 5,2 млн. гривень.

Усього в області реалізовано 60 земельних ділянок загальною площею понад 12 га загальною вартістю 4,5 млн. гривень. Крім того, на аукціонах продано у власність земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 2 га вартістю понад 2 млн. гривень та права оренди на 4 земельні ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,12 га з річною орендною платою понад 32 тис. гривень.

Додатково

У Головному управлінні Держземагентства в Сумській області комісія з вибору земельних ділянок сільськогосподарського призначення для подальшого продажу права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва проводить відбір виконавців земельних торгів для реалізації 78 земельних ділянок загальною площею близько 2 тис. гектарів. Крім того, комісія влаштувала конкурс з відбору виконавців землевпорядних та землеоціночних робіт для підготовки до продажу на земельних торгах права оренди на 22 земельні ділянки загальною площею близько 485 гектарів.

 

версія для друку