українська російська англійська
Від початку року Держфінінспекція попередила зайві витрати у сфері держзакупівель майже на 1,8 млрд. грн.
21.10.2014 | 15:06
Прес-служба Держфінінспекції України

За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – вересня 2014 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили зайві витрати державних коштів у сфері держзакупівель на загальну суму майже 1,8 млрд. грн.

Через виявлені фінансові порушення було скасовано конкурсні торги на загальну суму більш як 1,4 млрд. грн. Укладених договорів розірвано на загальну суму майже 326 млн. грн.

Найзначніші результати роботи із попередження зайвих витрат під час держзакупівель мають держфінінспекції у Львівській області (464,7 млн. грн., або 26 % від загальної суми), Луганській (404,6 млн. грн., або 22,6 %), Житомирській (146,2 млн. грн., або 8,2 %), Донецькій (125,5 млн. грн., або 7 %), Одеській областях (121,5 млн. грн., або 6,8 %).

Як повідомлялося, для зменшення втручання в діяльність суб’єктів господарювання Держфінінспекція України застосовує підхід до планування контрольно-ревізійної роботи та відбору об’єктів контролю на підставі оцінки ризиків допущення фінансових порушень, моніторингу ризикових операцій, інформації зі ЗМІ, звернень громадян і телефону довіри Держфінінспекції України.

Довідково

Протягом 2013 року Держфінінспекція України та її територіальні органи забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму майже 1,5 млрд. грн.

 

версія для друку