українська російська англійська
В Україні стартував опалювальний сезон, - Володимир Гройсман
22.10.2014 | 14:22
Прес-служба Віце-прем`єр-міністра

У більшості областей, районів та міст України розпочався опалювальний сезон. Першочергово тепло підключають об’єктам соціальної сфери – школам, садочкам, лікарням. Наприкінці тижня планується забезпечити подачу тепла і житловому фонду. Про це повідомив Віце-прем`єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман під час робочого візиту до Дніпропетровська.  

«Ми плануємо, що до кінця тижня в будинках мешканців України буде тепло», – сказав Володимир Гройсман. Він зауважив, що комунальні служби вже почали відповідну роботу, і доручення Президента щодо забезпечення опалення в житлових будинках та об’єктах соцсфери не пізніше, ніж у п’ятницю поточного тижня, буде виконано вчасно. Персональну відповідальність за своєчасний початок опалювального періоду нестимуть голови  обласних державних адміністрацій. Контролюватиме  ситуацію Мінрегіон.

Нагадаємо, що оперативно-диспетчерська служба Мінрегіону працює у цілодобовому режимі, куди за телефоном 044 207 18 04 можна звертатися з приводу проблем, які виникають у процесі опалювального сезону.

 

версія для друку