українська російська англійська
Підрозділи українських Військово-Морських Сил проводять спільні заходи з підрозділами МВС
22.10.2014 | 14:44
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

22 жовтня в районі населеного пункту Арциз, що на Одещині, зведений підрозділ військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України розпочав проведення спільних з підрозділами МВС України заходів, метою яких є відпрацювання у регіоні питань захисту і оборони, посилення військово-патріотичного виховання молоді.

У рамках узгоджених з місцевою владою заходів військовослужбовці у взаємодії з працівниками МВС несуть службу на стаціонарних і рухомих блокпостах, здійснюють патрулювання. З боку українських ВМС до комплексу заходів також залучені морська авіація і протитанковий  артилерійський підрозділ.

Паралельно з цим представники командування ВМС ЗС України разом з представниками керівництва місцевих органів влади проводять роботу щодо виявлення потенційних загроз безпеці громадян, організації взаємодії. Спільні дії з місцевими органами влади вбирають в себе також проведення військовими моряками уроків мужності з учнями старших класів загальноосвітніх шкіл, роботу з залучення на військову службу за контрактом на Українському флоті. Продовжаться заходи до 24 жовтня.

 

 

 

версія для друку