українська російська англійська
Призначено радника Віце-прем'єр-міністра з питань розвитку сільських територій
22.10.2014 | 14:02
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Олену Бородіну призначено радником Віце-прем’єр-міністра України з питань розвитку сільських територій. Цю кандидатуру на посаду радника надала Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад.

Нагадаємо у вересні Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман звернувся з пропозицією до Асоціації під час спільної зустрічі надати кандидатуру на посаду радника з питань розвитку сільських територій, який буде постійно працювати в Уряді.

«Ми готові були розглянути будь-яку кандидатуру, яку запропонує Асоціація, адже вважаємо, якщо об’єднання сільських громад довіряє цій людині, тоді буде ефективний результат від спільної роботи Уряду та Асоціації, спрямованої на розвиток сільських територій. Асоціація запропонувала кандидатуру пані Бородіної і ми підтримали цю пропозицію. Переконаний, попереду на нас чекає спільна, злагоджена робота», - сказав Володимир Гройсман.

Довідка

Бородіна Олена Миколаївна - доктор наук зі спеціальності економіка сільського господарства та АПК, професор в галузі економіки та управління національною економікою, член-кореспондент Національної Академії Наук України зі спеціальності  економіка сільського господарства.

 

версія для друку