українська російська англійська
Започатковано нововведення щодо підвищення ролі органів місцевого самоврядування в управлінні землями державної власності
22.10.2014 | 16:35
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Держземагентство України, на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана, започаткувало обов’язкове направлення на розгляд до місцевих рад відомостей щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.

Так, починаючи з 15 жовтня цього року до органів місцевого самоврядування направлено 1025 клопотань щодо надання дозволів на розробку документації із землеустрою. Про це йшлося на нараді у Держземагентстві України.

Органи місцевого самоврядування, у свою чергу, протягом десяти календарних днів мають можливість висловити позицію із зазначеного питання. Відсутність протягом цього строку мотивованих заперечень є мовчазною згодою на надання дозволу на розроблення відповідної документації із землеустрою.

Запровадження такого нововведення сприятиме підвищенню ролі органів місцевого самоврядування в управлінні землями державної власності, розташованими за межами населених пунктів.

 

 

версія для друку