українська російська англійська
В Україні планується створення Ради бізнес-омбудсмена
22.10.2014 | 17:23
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

З метою поліпшення здійснення підприємницької діяльності та підвищення ефективності боротьби з корупцією Міністерство економічного розвитку і торгівлі підготувало проект постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення Ради бізнес-омбудсмена».

Раду бізнес-омбудсмена планується створити задля забезпечення прозорості діяльності органів державної влади, сприяння зниженню рівня корупції та попередження недобросовісної (нечесної) поведінки до суб’єктів господарювання, які займаються підприємництвом в Україні.

Проект підготовлено на виконання зобов’язань Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримання української антикорупційної ініціативи і оприлюднено на офіційному сайті Мінекономрозвитку в рубриці «Обговорення проектів документів». 

Довідково

Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримання української антикорупційної ініціативи від 12 травня 2014 року укладений між Кабінетом Міністрів України, Європейським банком реконструкції та розвитку, Організацією економічного співробітництва та розвитку, Американською торгівельною палатою в Україні, Європейською Бізнес Асоціацією, Федерацією роботодавців України, Торгово-промисловою палатою України та Українським союзом промисловців і підприємців.

 

 

версія для друку