українська російська англійська
МОЗ України забезпечить належний медичний супровід під час виборів
23.10.2014 | 16:23
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

З метою належного медичного забезпечення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в. о. Міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець дав відповідне доручення керівникам регіональних підрозділів з питань охорони здоров’я та закладів охорони здоров’я, що підпорядковані МОЗ України.

Зокрема, медикам доручено забезпечити чергування медичних працівників і бригад екстреної медичної допомоги на виборчих дільницях, виділити чергові заклади охорони здоров’я для надання цілодобової амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги кандидатам, виборцям і спостерігачам і створити резерв ліжок у багатопрофільних закладах охорони здоров’я, забезпечити наявність необхідного запасу лікарських засобів і виробів медичних, препаратів крові та її компонентів для надання невідкладної медичної допомоги.

Для реалізації права голосу громадян, які перебувають на стаціонарному лікуванні, доручено провести відповідні організаційні заходи та інформувати МОЗ України про випадки надання невідкладної амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги кандидатам, виборцям і спостерігачам та у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Щодо діяльності спеціальних виборчих дільниць, що розташовані на території лікувальних закладів, Василь Лазоришинець надав відповідні доручення щодо виділення приміщень, обладнання, засобів зв’язку, необхідного інвентарю, інших матеріальних цінностей відповідно до вимог чинного законодавства.

У дорученні також наголошено про дотримання порядку видачі медичними установами за зверненнями тимчасово нездатних самостійно пересуватись осіб медичних довідок і надання відповідей на запити дільничних виборчих комісій про підтвердження достовірності виданих медичних довідок.

 

версія для друку