українська російська англійська
Уряд спрямував понад 50 млн. грн. на відновлення водопостачання на Донеччині та 10,5 млн. грн. на відновлення житла у Слов'янську, - Володимир Гройсман
23.10.2014 | 16:26
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Мінрегіону щодо перерозподілу частини коштів резервного фонду держбюджету на користь відновлення пошкодженої під час бойових дій інфраструктури окремих територій Донецької області.

Зокрема, Уряд спрямував субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, передбачену у 2014 році Донецькій області, саме на відновлення систем централізованого водопостачання та водовідведення, пошкоджених під час проведення антитерористичної операції. Мова йде про 50,3 млн. грн. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр УкраїниМіністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

За його словами, Уряд також за пропозицією Міністерства додав до напрямів, за якими можуть використовуватися кошти резервного фонду державного бюджету, і напрям «відновлення об’єктів інфраструктури, пошкоджених чи зруйнованих внаслідок проведення антитерористичної операції на Донбасі та вирішення питань тимчасово переміщених осіб».

Він також поінформував і про рішення Уряду від 22 жовтня виділити Донецькій облдержадміністрації 10,5 млн. грн. за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

«Ці кошти спрямують на здійснення невідкладних заходів, пов’язаних із відновленням житлового фонду на території Слов’янської міської ради Донецької області, зруйнованого чи пошкодженого під час проведення антитерористичної операції», - сказав Віце-прем’єр-міністр. 

 

версія для друку