українська російська англійська
Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію боротьби з деградацією земель та опустелюванням
23.10.2014 | 17:54
Прес-служба Міністра екології та природних ресурсів

22 жовтня 2014 року розпорядженням Кабінету Міністрів України схвалено Концепцію боротьби з деградацією земель та опустелюванням, розроблену Мінприроди на виконання пункту 82 Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2011 – 2015 роки.

Підготовка Концепції здійснювалася за сприяння проекту ГЕФ/ЮНЕП «Розробка Національної програми дій відповідно до 10-річної Стратегії впровадження Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням та підготовка п’ятого процесу огляду та звітності».

Метою Концепції є підвищення ефективності реалізації державної політики щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням, визначення пріоритетних завдань, зміцнення інституціональної спроможності та покращення координації діяльності уповноважених органів у відповідній сфері, а також забезпечення виконання Україною, як стороною Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням, міжнародних зобов’язань.

Згідно з пунктом 2 цього розпорядження Мінприроди, Мінагрополітики разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади за участю Національної академії наук та Національної академії аграрних наук мають розробити та подати до 1 квітня 2015 р. Кабінетові Міністрів України проект Національного плану дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням.

З текстом Концепції можна ознайомитися за посиланням http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd .

 

версія для друку