українська російська англійська
Міністр освіти і науки України зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом КНР в Україні
24.10.2014 | 16:24
Прес-служба Міністерства освіти і науки

24 жовтня 2014 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з Надзвичайним та Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнем.

Сторони високо оцінили співробітництво України та КНР в освітній галузі та обмінялися думками щодо поточної ситуації в країні.

Під час зустрічі Міністр освіти і науки Сергій Квіт подякував за допомогу, яку надає Китайська Народна Республіка Україні та зазначив, що Міністерство було б вдячне за більш комплексний характер технічної допомоги, яка б включала не тільки комп’ютери, а й додаткове обладнання.

«Також у майбутньому ми хотіли б вести діалог про шкільні автобуси. Це дуже важливо для нас, особливо у соціальному плані, оскільки це стосується дітей, які навчаються у сільських школах», - зазначив Міністр освіти і науки.

У свою чергу Посол Чжан Сіюнь запевнив, що Уряд КНР і надалі продовжуватиме допомагати Україні та врахує пропозиції МОН.

Надзвичайний та Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнь подякував Міністерству освіти і науки України за увагу до студентів з КНР та повідомив, що жоден китайський студент, який навчався в зоні антитерористичної операції, не постраждав. За словами Посла, всі студенти з КНР забезпечені місцями у вищих навчальних закладах та переведені із Донбасу до інших міст України.

«Студенти з КНР відчувають себе комфортно в Україні, навчання ведеться на високому рівні», - підкреслив Посол Чжан Сіюнь.

Підсумовуючи зустріч, сторони підтвердили свою готовність й надалі співпрацювати у сфері освіти. 

 

версія для друку