українська російська англійська
Мінекономрозвитку виступає за збільшення свободи підприємницької діяльності в Україні
24.10.2014 | 17:17
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України задля подальшої дерегуляції господарської діяльності, усунення обмежень для конкуренції і штучних преференцій окремим суб’єктам господарської діяльності розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання дерегуляції господарської діяльності”.

Проектом постанови передбачено скасування надмірного адміністрування у сфері обігу пестицидів і агрохімікатів, спрощення процедури фітосанітарної експертизи, порядку реєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки й урегулювання питання ввезення на митну територію України енергозберігаючих матеріалів, обладнання, устаткування та комплектуючих.

Також пропонується вдосконалення порядку видачі, продовження дії та розміру плати за видачу дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства. 

Зазначений проект спрямований на розширення свободи підприємницької діяльності, створення нових робочих місць у багатьох сферах, насамперед, у сільському господарстві, торгівлі, харчовій промисловості, удосконалення та оптимізацію дозвільних процедур.

Проект постанови розроблено на виконання завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою Постановою Верховної Ради України від 27.02.2014 № 799-VII, та розміщено на офіційному сайті Мінекономрозвитку в рубриці «Обговорення проектів документів».

 

версія для друку