українська російська англійська
Уряду вдалося дебюрократизувати систему управління освітою, - Олександр Сич
25.10.2014 | 18:01
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Уряду вдалося дебюрократизувати систему управління освітою. Скасовано ряд нормативно-правових актів, відповідно до яких освітні заклади сьогодні мають можливість подавати на 1200 менше довідок та звітів.

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України  Олександр Сич під час зустрічі зі студентами Національного університету біоресурсів і природокористування України в Києві 24 жовтня 2014 року.

Урядовець пояснив, що такі дії Уряду розширили повноваження управлінь освіти на місцевих рівнях.

Окрім того, Олександр Сич відзначив і ряд інших досягнень Уряду за вісім місяців роботи. Зокрема, скасування заборони на використання у навчальному процесі підручників, надрукованих до 2012 року. «Цей абсолютно невігласький нормативний акт скасовано. І сьогодні в школі дозволено використовувати будь-які посібники, надруковані в тому числі і до 2012 року», - зауважив Олександр Сич.

Віце-прем’єр-міністр України повідомив, що нині у Міносвіти ведеться боротьба із корупційною складовою навколо підбору навчальних підручників: «Велика корупційна складова була навколо підбору підручників, який здійснювався не відповідно до якісного наповнення їх змісту, а з метою розподілу певних грошових дивідендів».

«Сьогодні напрацьовується абсолютно новий механізм. Кожний рукопис підручника буде представлений для обговорення учителів та громадськості. Той підручник, що отримає найбільше позитивних відгуків – і буде запропонований для друку та рекомендований для освітніх закладів», - підсумував він.

 

версія для друку