українська російська англійська
Арсеній Яценюк на виборчій дільниці: Від виборів очікую змін політичного класу і підходів політичного класу до країни
26.10.2014 | 12:34
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У неділю, 26 жовтня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк взяв участь у голосуванні на позачергових виборах до Верховної Ради України. На виборчу дільницю в Києві Арсеній Яценюк прийшов із дружиною Терезією та донькою Софією.

Перезавантаження Парламенту є необхідним, сказав він журналістам після голосування: «Переконаний, що новий Парламент, Президент та новий Уряд забезпечать реальні зміни. Це надважливий крок, щоб зробити українську політику більш прозорою, більш відповідальною і підзвітною».

Він підкреслив, що очікує від виборів «змін у країні»: «Змін як політичного класу, так і підходів політичного класу до країни, до відповідальності, реалізації того, чого очікують мільйони українців».

Арсеній Яценюк висловив переконання, що парламентська коаліція буде сформована якнайшвидше, і у Верховній Раді буде представлений новий Прем’єр-міністр і новий Уряд: “Треба підводити результати голосування – і до роботи”, - додав він.

Прем’єр-міністр нагадав, що чинний Уряд вже представив чіткий план дій для країни: “Цей план має бути якнайшвидше втілений, і виконана Угода про асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі”.

Відповідаючи на запитання журналістів, хто очолить новий Уряд, він сказав: “Все залежить виключно від волі українського народу. Народ буде визначати, хто ким буде».

 

версія для друку