українська російська англійська
Людмила Денісова: Для отримання щомісячної грошової адресної допомоги на облік стало понад 70 тис. переселенців
26.10.2014 | 13:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Для отримання щомісячної грошової адресної допомоги на облік стало понад 70 тис. переселенців. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова на брифінгу в Будинку Уряду в неділю, 26 жовтня.

 «На сьогодні, за 5 діб, для отримання грошової державної допомоги на облік поставлено понад 70 тис. переселенців – а це 40 тис. сімей. Практично 52% із тих осіб, які зараз проживають за межами свого місця постійного проживання», - повідомила Людмила Денісова.

Вона нагадала, що Уряд прийняв необхідні рішення, які дозволяють забезпечити права тимчасово переміщених осіб. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів з 1 жовтня грошова державна допомога складає для непрацездатних осіб 884 грн. щомісяця впродовж півроку, і для працездатних осіб - 442 грн. За призначенням такої допомоги вже звернулося понад 35 тис. сімей. «Ті сім`ї, які вже відкрили рахунки – а це 19 тис. сімей – уже отримують таку допомогу від держави, від українського Уряду», - додала Людмила Денісова.

Вона також нагадала, що в спеціальних тимчасових штабах, які створені для того, щоб надати послуги з розміщення, зареєструвалося 430 тис. тимчасово переміщених осіб: «Але 135 тис. осіб вже повернулася на постійне місце проживання, оскільки контроль над цими територіями українська влада повернула».

Разом із цим Міністр наголосила, що на сьогодні Уряд на 100% профінансував усі соціальні виплати за жовтень. «Фактично ми ще в четвер завершили фінансування пенсій і усі пенсіонери, які проживають у тих містах, де українська влада може забезпечити таку виплату, вони отримують пенсії», - зазначила урядовець. Також вчасно профінансовані два транші з виплат соціальних допомог сім’ям з дітьми та страхові виплати через фонди соціального страхування.

«Усі виплати профінансовані вчасно, жодної затримки не було, все відбувається відповідно до графіку», - заявила Людмила Денісова.

 

версія для друку