українська російська англійська
Попередні висновки міжнародних спостерігачів за волевиявленням українців очікуються в понеділок, - Андрій Олефіров
26.10.2014 | 14:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Попередні висновки міжнародних представників, які спостерігають за  волевиявленням українців, очікуються в понеділок. Про це повідомив заступник Міністра – керівник апарату МЗС Андрій Олефіров на брифінгу в Будинку Уряду, який відбувся сьогодні, 26 жовтня.

Усього Центральною виборчою комісією зареєстровано 2 321 міжнародного спостерігача, із них 304 особи від 21 держави і 2 017 від 20 міжнародних організацій. Найбільша кількість спостерігачів зареєстровано від ОБСЄ (776 осіб), Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO (242) та Світового конгресу українців (227). Серед країн, які зареєстрували найбільше спостерігачів, - Польща (112 спостерігачів),  Данія (24), Німеччина (21) та інші.

«Для створення сприятливих умов роботи міжнародних спостерігачів, Міністерство закордонних справ України запровадило безкоштовні візи для всіх іноземних спостерігачів, - повідомив Андрій Олефіров. -  Крім того, відповідним урядовим дорученням було забезпечення проходження у пріоритетному порядку прикордонного та митного контролю іноземними спостерігачами».

Як повідомив Андрій Олефіров,  для підтримки постійного зв’язку за кожною комісією були закріплені українські дипломати, які перебувають на постійному зв’язку, у режимі онлайн, з тією чи іншою місією.

«Попередні висновки міжнародні місії почнуть публікувати за результатами волевиявлення українців уже в понеділок», - розповів заступник Міністра.

Він також нагадав, що в МЗС діє цілодобова гаряча лінія за номером телефону (044) 238-16-57.

 

версія для друку