українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Коаліція буде сформована в найкоротші терміни. База - Угода про асоціацію з ЄС
26.10.2014 | 23:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Ми будемо в найкоротші терміни формувати коаліцію, щоб новий Уряд і новий Парламент швидко і ефективно проводили необхідні для країни реформи», - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у неділю, 26 жовтня.

Глава Уряду повідомив, що щойно він мав зустріч із цього питання із Президентом України.

Арсеній Яценюк висловив подяку українцям, які взяли участь у голосуванні: «Для мене це є неймовірною відповідальністю - перед країною і перед кожним, хто прийшов і віддав свій голос. У нас попереду непрості часи, але разом ми подолаємо всі труднощі».

Уряд забезпечив демократичність, чесність і прозорість виборів до Парламенту України, - наголосив  Прем’єр-міністр і повідомив, що щойно провів переговори із головами  обласних адміністрацій стосовно забезпечення демократичності підбиття результатів голосування.

Він звернувся до Центральної виборчої комісії з тим, «щоб якомога швидше підбити результати голосування, оприлюднити їх, щоб у одномандатних округах було зрозуміло, хто виграв вибори і яким чином формувати нову коаліцію».

«База для нової коаліції - це Угода про асоціацію з Європейським Союзом. Саме це повинно стати основною коаліційної угоди», - підкреслив Арсеній Яценюк.

«Народ України визначився, і сподіваюся, що до нового Кабінету Міністрів України ввійдуть виключно фахові люди, які здатні проводити реформи та принести зміни для України», - зазначив він.

Арсеній Яценюк додав, що мандат довіри, наданий на виборах до Верховної Ради – «це мандат відповідальності перед українським народом»: «Ми всі несемо персональну відповідальність перед кожною людиною, яка прийшла і проголосувала. Це тільки початок. Далі - складна і правильна робота для країни».

 

версія для друку