українська російська англійська
НКЦПФР повідомляє про результати реєстрації емісії цінних паперів за три квартали 2014 року
27.10.2014 | 12:57
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) підбила підсумки реєстрації емісії цінних паперів за січень-вересень 2014 року.

 «За даними Державного реєстру випусків цінних паперів за перші три квартали 2014 року було зареєстровано 125 випусків облігацій підприємств на суму 24,38 млрд. грн. (без урахування АР Крим та м. Севастополя). У порівнянні з даними за аналогічний період попереднього року, цей показник демонструє зростання на 3%. Якщо говорити детальніше, то 5,25 млрд. грн. припало на випуски облігацій банків, а 19,13 млрд. грн. – на облігації підприємств (крім банків та страхових компаній)», – поінформувала Алла Папаіка, директор департаменту корпоративного управління і корпоративних фінансів НКЦПФР.

Алла Папаіка додала, що також Комісією було зареєстровано вісім випусків опціонних сертифікатів на суму 101 тис. грн. та один випуск облігацій внутрішньої місцевої позики Київської міської ради на суму 2,63 млрд. грн.

У той же час Комісією зареєстровано 107 випусків акцій на суму 11,24 млрд. грн., що свідчить про зменшення емісій таких цінних паперів майже втричі у порівнянні з січнем-вереснем 2013 року; це пов’язано із загальною несприятливою кон’юнктурою на фінансових ринках.

 

версія для друку