українська російська англійська
Держприкордонслужба розпочинає підготовку до проведення кардинальних реформ у відомстві
27.10.2014 | 13:47
Прес-служба Державної прикордонної служби

Державна прикордонна служба України розпочинає підготовку до проведення кардинальних реформ у відомстві. Основна мета змін – привести структуру Державної прикордонної служби України у відповідність до реалій сьогодення, максимально позбутися корупційних проявів і очистити структуру від тих, хто неспроможний іти даним шляхом. Час вимагає зміни підходів до організації роботи, і Держприкордонслужба не хоче і не буде пасти задніх у цьому процесі.

В основі діяльності реформованого відомства має стати військовослужбовець-прикордонник, його підготовка, всебічне забезпечення та соціальний захист. В свою чергу громадяни під час перетину державного мають відчувати себе захищеними та подорожувати з максимальним комфортом. Також реформа відомства матиме за мету посилити протидію контрабанді та організованій злочинності на державному кордоні.

Із метою реалізації задуманого в Адміністрації Державної прикордонної служби України вже створена робоча група, яка опрацює дорожню карту реалізації реформ. Анонсовані у відомстві зміни направлені на виконання в межах компетенції мирного плану Президента України та «Стратегії реформ – 2020».

версія для друку