українська російська англійська
"Головне завдання - швидке формування проєвропейської коаліції для виконання Угоди з ЄС" - Арсеній Яценюк на зустрічі з делегацією спостерігачів Європарламенту
27.10.2014 | 13:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

27 жовтня 2014 року Прем’єр-міністр прийняв делегацію Європейського Парламенту, яка перебуває в Україні для спостереження за достроковими парламентськими виборами.

Глава Уряду висловив вдячність за внесок міжнародних спостерігачів у забезпечення демократичного та прозорого перебігу виборів. Як зазначив Арсеній Яценюк, після встановлення результатів виборів основним завданням є швидке формування міцної проєвропейської більшості у Верховній Раді, яка підтримає урядові реформи, спрямовані на виконання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Представники Європарламенту відзначили готовність і надалі надавати активну політичну підтримку інтеграції України з Європейським Союзом. У цьому контексті Арсеній Яценюк підтвердив важливість залучення експертів Європейської Комісії до роботи українських міністерств і відомств з виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

 

версія для друку