українська російська англійська
"Найголовніше, чого потребує сьогодні вища школа, - змагання програм та ідей",- Ігор Швайка
28.10.2014 | 11:05
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Про це глава Мінагрополітики сказав сьогодні у Житомирському національному агроекологічному університеті, представляючи колективу виконувача обов'язків ректора на час проведення виборів нового керівника вишу.

Наказом від 28 жовтня 2014 року в.о. ректора призначено Олега Скидана, на якого Міністр аграрної політики та продовольства  поклав відповідальність за проведення чесного та прозорого конкурсного змагання, а також - напрацювання нових напрямків роботи:

«Треба із університету зробити таку точку відліку, яка б давала переконання, що змагатися мають не за посаду ректора, а за перемогу програм та ідей, які втілюватимуться в життя», - зазначив Міністр Ігор Швайка.

Також очільник Мінагрополітики наголосив на тому, що одним із перших законопроектів, який буде зареєстрований у Верховній Раді 8-го скликання, буде закон «Про аграрну освіту».

«Сьогодні наша аграрна освіта потребує реальної відбудови не тільки на базі вищої школи, а вже зі шкільної лави. Минулого тижня ми започаткували проведення засідання Ради ректорів. Тепер кожен галузевий університет має бути для Ради базовим, в середньому, раз на місяць, для того, щоб поділитись досвідом та налаштувати подальші шляхи взаємодії»,- розповів Міністр Ігор Швайка.

версія для друку