українська російська англійська
НКЦПФР збільшила обсяг акцій Ukrproduct Group Ltd., допущених до обігу на українському фондовому ринку
29.10.2014 | 10:35
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) 28 жовтня 2014 року на своєму плановому засіданні прийняла рішення щодо збільшення обсягу акцій емітента Ukrproduct Group Ltd., допущених до обігу на території України.

«Безперечно, рішення про допуск акцій іноземних емітентів на теренах нашої держави, яке регулятор вперше ухвалив на початку цього року, було надзвичайно важливим. Нарешті з’явилися результати плідної співпраці Комісії та представників ринку – розширення інструментарію за рахунок нових ліквідних цінних паперів. Нині відбулася не лише видача першого дозволу на допуск цінних паперів іноземного емітенту до обігу на території України, а й збільшення обсягу вже допущених акцій», –  наголосила Алла Папаіка, директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

Згідно з рішеннями регулятора, обсяг акцій, допущених до обігу на території України складає 1 333 900 штук номінальною вартістю 0,10 англійських фунтів стерлінгів на загальну суму 133 390 англійських фунтів стерлінгів, з яких 581 400 акцій було допущено у січні. Цінні папери обліковуються на коррахунку ПАТ «НДУ» в іноземній депозитарній установі, Euroclear UK & Ireland. Зауважимо, що загальна кількість акцій Ukrproduct Group Ltd. складає 60 000 000 шт. Обіг цінних паперів емітента буде здійснюватися на «Українській біржі».

Алла Папаіка додала, що учасники ринку самі визначили, що такі інструменти є для них привабливими. «Вітчизняні інвестори виявили зацікавленість, тож, сподіваюся, що тепер подібних ініціатив стане більше. Це дасть можливість «перезавантажити» наш фондовий ринок та залучати інвестиції за допомогою ринку цінних паперів», – сказала вона.

Нагадаємо, раніше цього місяця НКЦПФР дозволила обіг акцій MHP S.A., мажоритарного акціонера групи компаній «Миронівський хлібопродукт». Зазначимо також, що обіг цінних паперів іноземного емітента на території України може здійснюватися з наступного дня після опублікування повідомлення про прийняття рішення про допуск в офіційному друкованому виданні Комісії.

 

версія для друку