українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Принцип відбору кандидатів до складу Уряду - хто сильніший
29.10.2014 | 13:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Якщо на посади, які сьогодні обіймаються членами партії «Народний фронт», є сильніші люди, я офіційно декларую – за жодного з «Народного фронту» в такому випадку я не буду триматися. Буду триматися тільки за один принцип – хто сильніший», - заявив у середу, 29 жовтня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на прес-конференції в Будинку Уряду.

Глава Уряду наголосив, що критерії, за якими розглядатимуться кандидатури до складу Кабінету Міністрів, – це фаховість, компетентність, і відповідність закону про люстрацію.

«Я торгів за посади вести не буду і не дам можливості будь-кому «під столом» ділити склад Кабінету Міністрів України і пробувати ділити країну, як пиріг. Пройшли ті часи. Публічність – все на світло. Хто хоче брати відповідальність – вперед», - сказав він.

«Це не моя вимога - це вимога українського народу. Люди боролися за своє право знати, хто буде керувати в країні, і мати відповідальний Уряд. Люди боролися за прозорість і відсутність закритих кулуарних домовленостей. Ми повинні відповідати на вимогу суспільства. Іншого шляху немає», - підкреслив Арсеній Яценюк.

 

Документи:
Перелік першочергових законопроектів
Регламент Коаліції депутатських фракцій "Європейська Україна" у ВР VIII скликання
Угода про створення коаліції депутатських фракцій "Європейська Україна" у ВР VIII скликання
версія для друку