українська російська англійська
У Військовому інституті Київського національного університету ім. Т. Шевченка пройшли Дні НАТО
30.10.2014 | 16:33
Прес-служба Міністерства оборони

29 жовтня делегація НАТО на чолі з помічником заступника начальника штабу Стратегічного командування НАТО з систем управління, розгортання та живучості комодором А. Мортен Гроеннінгсаетером відвідала Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Метою проведення заходу було підвищення рівня поінформованості офіцерів, науково-педагогічних працівників, слухачів та курсантів військових вишів щодо структури та завдань НАТО на сучасному етапі розвитку, розуміння процесів та стану військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, ініціатив Альянсу, в яких беруть участь Збройні Сили України, а також удосконалення змісту навчальних програм.

Начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін провів брифінг, під час якого іноземні представники ознайомилися з історією Військового інституту, його структурою та унікальною інтегрованою системою підготовки кадрів для Збройних Сил України та інших силових відомств.

Представники делегації НАТО виступили перед офіцерами, курсантами та науково-педагогічними працівниками з доповідями, після чого розпочалася  робота у секціях.

версія для друку