українська російська англійська
Впровадження EСКO-контрактінгу дозволить бюджетним установам вдвічі скоротити споживання газу
31.10.2014 | 11:24
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

Впровадження EСКO-контрактінгу дозволить бюджетним установам вдвічі скоротити споживання газу. Така теза прозвучала на конференції «Енергосервісні контракти – шлях до енергоефективності країни», участь у якій взяв Перший заступник Голови Держенергоефективності України Олексій Корчміт.

За його словами, основні перешкоди на шляху залучення приватного капіталу на реалізацію енергоощадних заходів у бюджетних установах – це відсутність взаємозв’язку між досягнутою економією енергоресурсів та відшкодуванням витрат на енергосервісні послуги; невизначеність механізму стимулювання бюджетних установ до скорочення видатків на комунальні послуги та енергоносії, а також відсутність гарантії оплати бюджетними установами енергосервісних послуг через обмеженість бюджетних зобов’язань одним роком.

За результатами круглого столу присутні дійшли згоди щодо необхідності об’єднати ініціативи з розробки законодавчого підґрунтя для впровадження  EСКO-контрактінгу, створивши ефективну робочу групу, завдання якої переконати новий склад Верховної Ради розглянути у найкоротший термін це питання.

версія для друку