українська російська англійська
Арсеній Яценюк вимагає невідкладно прийняти рішення щодо забезпечення енергостанцій вугіллям і не допустити віялових відключень електроенергії
31.10.2014 | 14:31
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) і Міністерства енергетики та вугільної промисловості України невідкладно прийняти рішення щодо забезпечення енергостанцій вугіллям і не допустити віялових відключень електроенергії. Про це Глава Уряду заявив на засіданні Антикризового енергетичного штабу в п’ятницю, 31 жовтня.

Він підкреслив, що впродовж кількох місяців наголошує на необхідності прийняти рішення щодо забезпечення станцій вугіллям, «тому що запас на станціях – 5-7 днів»: «Вимагаю від НКРЕКП і Міненерговугілля невідкладного прийняття рішення».

«Попереджую офіційно: якщо ви допустите віялові відключення енергосистеми - полетять голови. І не тільки полетять голови - я буду вимагати у прокуратури притягнути до кримінальної відповідальності», - підкреслив Арсеній Яценюк.

 

 

 

версія для друку