українська російська англійська
Ігор Швайка відвідав виставку "Інтерагро 2014"
03.11.2014 | 14:14
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У Києві відбулась 10 міжнародна виставка за участі близько 300 компаній з України та з понад 10 країн світу. Більш детально Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка ознайомився з частиною виставки, де представлена сільськогосподарська техніка, та поспілкувався із представниками компаній:

«Сьогодні в мене до вас тільки одне питання: що саме та в яких обсягах ми можемо збирати в Україні? Ми розуміємо, що завдяки і якісній техніці, в тому числі, аграрний сектор сьогодні є єдиною галуззю економіки, яка демонструє приріст. Ми постійно маємо зустрічі із представниками провідних світових компаній щодо збирання якісної сільськогосподарської техніки саме на території України, наразі вже з деякими з наших перемовників є позитивні домовленості», - сказав Ігор Швайка.

Учасники виставки наголосили, що цьогоріч плідно попрацювали: до 4 тисяч відвідувачів на день, є і домовленості, є і контракти. Але війна та економічна ситуація все одно накладають свій відбиток на цьогорічну роботу. Втім, швидкими темпами зростає практична зацікавленість студентів в опануванні новітніх технологій: деякі компанії домовились про надання можливості проходження практики щодо експлуатації сільськогосподарської техніки.

версія для друку