українська російська англійська
Павло Клімкін провів зустріч з Президентом Туркменістану
03.11.2014 | 15:15
Прес-служба Міністерства закордонних справ

3 листопада в рамках робочого візиту до Туркменістану Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустрічі з Президентом Туркменістану Гурбангули Бердимухамедовим та Заступником Голови Кабінету Міністрів, Міністром закордонних справ Туркменістану  Рашидом Мередовим.

У ході зустрічей відбулося обговорення широкого кола питань двостороннього співробітництва. Сторони високо оцінили існуючий рівень двосторонніх відносин та висловилися за їх подальший розвиток.

Значну увагу було приділено питанням активізації торгово-економічних взаємовідносин, розвитку співробітництва у будівельній, енергетичній та транспортній галузі, а також розширенню культурно-гуманітарного співробітництва, зокрема, у сфері освіти. 

У контексті обговорення економічних взаємовідносин особливу увагу було приділено питанням участі українських будівельників у реалізації масштабних інфраструктурних проектів, які здійснюються у Туркменістані.

У ході візиту глава зовнішньополітичного відомства України відвідав будівельний майданчик дренажно-комунікаційного тунелю, що споруджується в Туркменістані компанією БА «Інтербудмонтаж» та зустрівся з його трудовим колективом.

П.Клімкін також поклав квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку в мшгабат, здійснив поїздку до Меморіального комплексу в с. Кипчак, де відвідав Мечеть духовності та поклав квіти до сімейного мавзолею першого Президента Туркменістану Сапармурата Ніязова.

 

 

версія для друку