українська російська англійська
Валерій Пятницький: Вчасне виконання вимог Угоди про асоціацію з ЄС - запорука її успішної імплементації
03.11.2014 | 17:44
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Вчасне й невідкладне виконання вимог Угоди про асоціацію – запорука її успішної імплементації, – на цьому наголосив в. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій Пятницький, під час брифінгу.

У ході виступу Валерій Пятницький визначив умови успішності імплементації Угоди.

«Ми усвідомлюємо, що все, що слід зробити, треба робити зусиллями не тільки людей, які займалися переговорами, до цього мають бути долучені сотні, тисячі людей, різні фахівців з обох сторін. Це зусилля і бізнесу, і суспільства загалом», – зауважив в. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі.

Валерій Пятницький акцентував, що для максимізації ефекту торгових преференцій необхідно діяти швидко щодо імплементації нових норм санітарного, фіто-санітарного, технічного регулювання, захисту інтелектуальної власності.

Виконувач обов’язків Міністра зазначив, що на сьогодні існує певний супротив навіть серед тих, хто декларує свою готовність до імплементації нових норм. Також часто хибно тлумачаться ті чи інші директиви ЄС. 

«Особливо це стосується регуляторної сфери. Це засвідчила й міжвідомча нарада щодо спрощення системи регулювання переміщення окремих товарів через кордон», – зауважив Валерій Пятницький.

Очільник Мінекономрозвитку підкреслив, що в цій сфері існують певні труднощі, і висловив сподівання, що спільна робота органів влади, бізнес- і медійного співтовариства принесе очікувані позитивні результати.

 

версія для друку