українська російська англійська
У Миколаєві розпочав роботу Навчальний центр Військово-Морських Сил Збройних Сил України
05.11.2014 | 13:27
Прес-служба Міністерства оборони

Церемонія початку навчання розпочалась на плацу навчального закладу. На урочисту подію до центру прибули представники Командування Військово-Морських Сил ЗС України – виконувач обов’язків начальника Управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України капітан першого рангу Олександр Орєхов та начальник групи військово-навчальних закладів Управління бойової підготовки штабу Командування ВМС ЗСУ капітан другого рангу Олександр Конотопенко.

Представники Командування ВМС ЗС України привітали курсантів із початком навчання та побажали успіхів в опануванні військових спеціальностей.

У клубі військово-навчального закладу відбулася перша лекція. За словами начальника закладу капітана першого рангу Шагена Шайволодяна, під час навчання військові моряки строкової служби та військової служби за контрактом будуть опановувати військово-морські спеціальності за 15 напрямками. Він також повідомив, що курсанти-моряки будуть навчатися місяць. За цей час військовослужбовці опанують програму загальновійськової підготовки. Серед серед курсантів 29 жінок-військовослужбовців.

Завершиться навчання випускними заліками та приведенням курсантів до військової присяги.

Довідково

Новий навчальний заклад став правоприємником 191 Навчального центру Військово-Морських Сил ЗС України, який був розташований у Севастополі. Після окупації Криму викладацький склад центру було виведено до Миколаєва, де на базі військово-морського ліцею було створено новий навчальний заклад – Навчальний центр Військово-Морських Сил ЗС України.

версія для друку