українська російська англійська
Дмитро Булатов: Чим більше молоді у владі, тим суворіший контроль за діяльністю чиновників
05.11.2014 | 14:04
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

"Чим більше молоді у владі – тим суворіший контроль за використанням бюджетних коштів, планами Уряду, інформаційною та гуманітарною політикою, тим важче приховувати інформацію чи будувати корупційні схеми", - наголосив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов заявив під час свого виступу на круглому столі "Від молодіжних ініціатив – до зміни системи", який проходить 5 листопада в рамках Форуму Ради Європи за демократію "Від участі до впливу: можливості молоді оживити демократію".

За його словами, "рушійною силою Революції гідності стала саме молодь. Крім зміни злочинного режиму, одним з її досягнень є те, що Майдан став потужним стартовим майданчиком для багатьох молодіжних ініціатив і проектів – засобів масової інформації, волонтерського руху, культурних ініціатив".

"Після Революції гідності до виконавчої влади прийшло чимало молодих людей, які діють за цілком європейськими стандартами. Після парламентських виборів ми можемо ще більш впевнено говорити про оновлення Верховної Ради України. Народними депутатами стали чимало людей у віці до 40 років – активістів, журналістів, бізнесменів. Вони принесли нове, європейське бачення процесів, нові підходи, які використовуватимуть у своїй діяльності", - зазначив Дмитро Булатов, додавши, що у свою чергу Міністерство молоді та спорту України веде активне співробітництво із молодіжними організаціями та долучає їх до своїх проектів. Зокрема, це "Молодіжний працівник", інші спільні проекти з Програмою розвитку ООН, Американськими Радами.

Нагадаємо, що цьогорічний Форум Ради Європи за демократію зосередив увагу на питаннях доступу молоді до політичних, соціальних та економічних інституцій та арен. Він став платформою для діалогу між молодими лідерами та особами, що приймають рішення на високому рівні з метою обміну ідеями та досвідом, як зробити політичні інституції та соціальні організації більш відкритими для участі та впливу молодих людей.

 

 

версія для друку