українська російська англійська
Держава виділить кошти на теплопостачання Київського хореографічного училища
05.11.2014 | 18:51
Прес-служба Міністерства культури

Уряд на своєму засіданні 5 листопада  2014 року прийняв рішення про перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених у 2014 році Міністерству культури. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів прийнято з метою здійснення необхідної оплати на теплопостачання Київського державного хореографічного училища до кінця поточного року.

Оскільки Законом України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» Мінкультури передбачені асигнування недостатні для забезпечення потреб у видатках на оплату комунальних послуг та енергоносіїв мистецьких освітніх закладів І-ІІ рівня акредитації, а Київське хореографічне училище забезпечене у видатках на оплату теплопостачання менше, ніж на 10% потреби, то існувала загроза щодо зриву навчального  процесу та утворення кредиторської заборгованості.

Київське державне хореографічне училище існує з 1949 року і випускає артистів балету світового рівня. Усього за час існування училища дипломи про його закінчення одержали 1546 спеціалістів, які майже повністю складають творчі балетні колективи оперних театрів України і багатьох театрів зарубіжжя.

 

версія для друку