українська російська англійська
Мінагрополітики вживає заходів для покращення конкурентоспроможності вітчизняної сільгосптехніки
06.11.2014 | 15:50
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністерство аграрної політики та продовольства України вживає заходів для покращення конкурентоспроможності вітчизняної техніки та інвестиційної привабливості галузі сільгоспмашинобудування.

Зокрема, за сприяння Мінагрополітики продовжується налагодження спільного українсько-білоруського виробництва сучасних зернозбиральних комбайнів та тракторів. Водночас опрацьовується питання налагодження виробництва кормозбиральних, бурякозбиральних комбайнів та тракторних причепів.

Крім того, у травні 2014 року впроваджено виробництво вітчизняного трактора з потужністю 30 кінських сил на Харківському тракторному заводі для забезпечення особистих селянських та фермерських господарств.

Також у поточному році введено в експлуатацію новітній фарбувальний комплекс для порошкового фарбування компанії Nordson (ФРН) та Ideal line (Данія) на ПАТ «Червона зірка». Введення в експлуатацію такого комплексу дало змогу підприємству підвищити конкурентоздатність техніки, в тому числі і на ринку Євросоюзу. У 2014 році ПАТ «Червона зірка» вперше відвантажило продукцію у США.

У 2014 році опрацьовано питання з французькою компанією Renault Trucks щодо виробництва на базі ТОВ ВКП "Автоєвроальянс" 800 одиниць автотехніки: ізотермічних фургонів, молоковозів, зерновозів тощо.

Фахівцями Мінагрополітики здійснюється впровадження реалізації інвестиційних проектів виробництва сучасних технічних засобів спільно з компаніями дальнього зарубіжжя. Зокрема, впровадження інвестпроектів щодо налагодження виробництва зернозбиральних комбайнів спільно з компанією «CLAAS» (ФРН) та тракторів потужністю від 25 до 350 к. с. спільно з фірмою «Landini» (Італія).

версія для друку