українська російська англійська
У військових комісаріатах країни проводяться збори з посадовими особами, відповідальними за мобілізацію
06.11.2014 | 17:42
Прес-служба Міністерства оборони

У Рівному на базі обласного військового комісаріату відбувся чотириденний збір з військовослужбовцями міського та районних комісаріатів з питань проведення заходів мобілізації в краї. Зокрема, було проаналізовано проблемні питання, які виникли під час трьох хвиль мобілізації та опрацьовано шляхи їх вирішення, а також відпрацьовано питання організації взаємодії військових комісаріатів з місцевими органами державної влади та силовими структурами щодо виконання завдань з комплектування військових частин особовим складом та технікою.

Тим часом на Тернопільщині на базі обласного військового комісаріату також проходить мобілізаційний збір. До заходу залучаються військові комісари, офіцери, які відповідають за проведення мобілізації, а також голови районних державних адміністрацій. Мобілізаційний збір із залученням такого представницького кола осіб відбувається для єдиного розуміння процесів мобілізації та покращення якості її проведення. Наступного тижня мобілізаційний збір відбудеться у всіх районах області.

У Запоріжжі також розпочався триденний мобілізаційний збір з районними військовими комісарами. У рамках заходу сплановано проведення занять з психологічної та правової підготовки, з мобілізаційних питань та фізичної підготовки. Також військовослужбовці складуть заліки з предметів індивідуальної підготовки.

 

версія для друку