українська російська англійська
Андрій Мохник: Мінприроди робило все можливе для того, щоб жодна копійка "кіотських коштів" не була витрачена на сумнівні схеми
07.11.2014 | 13:39
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Міністерство екології та природних ресурсів разом із Державним агентством екологічних інвестицій робили все можливе для того, щоб жодна копійка «кіотських коштів» не була витрачена на сумнівні схеми. Про це заявив Міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник  на брифінгу в Будинку Уряду в п’ятницю, 7 листопада.

«З моменту, з якого я очолив Міністерство, і з моменту, з якого приступив до виконання своїх обов’язків Голова Державного агентства екологічних інвестицій, було витрачено 295 млн. грн. на модернізацію вагонів Київського метрополітену і 86 млн. грн. на сучасні автомобілі Toyota Prius з гібридними силовими установками для Міністерства внутрішніх справ. Це два великі проекти із шести, які реалізовувалися в рамках Кіотського протоколу. Жодної іншої копійки коштів не надійшло на жодні рахунки сумнівних чи несумнівних фірм», - заявив Міністр екології та природних ресурсів.

За його словами, для того, щоб розібратися в «заплутаній ситуації» з «кіотськими грошима» Міністерству після призначення нового керівництва знадобилося приблизно півроку. До цього процесу були залучені представники Міністерства фінансів, фіскальної та податкової служб, Генеральної прокуратури, Контрольно-ревізійного управління.

«Власне спільними зусиллями нам вдалося з того плану, який був розроблений за часів Януковича, залишити лише два великі проекти – модернізація вагонів київського метрополітену та гібридні автомобілі для МВС. Жодних інших тем не розроблялося», - наголосив Андрій Мохник.

 

 

версія для друку