українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російській ділянці кордону
07.11.2014 | 14:04
Прес-служба Державної прикордонної служби

За минулу добу бойових зіткнень між підрозділами  Держприкордонслужби та НЗФ не відбувалося.

ЗС РФ і терористами продовжується активне використання БПЛА для проведення повітряної розвідки. Учора прикордонний наряд на ділянці відділу прикордонної служби «Червоний Чабан» (Херсонська область) зафіксував проліт 1 БПЛА, який перетнув адміністративний кордон з території тимчасово окупованої АР Крим до материкової частини України.

Персонал Держприкордонслужби  продовжує виконувати завдання щодо контролю в смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень. Учора прикордонним нарядом поблизу населеного пункту Благодатне (Донецька область) неподалік від українського блокпосту було виявлено підготовлену позицію для спостереження та сховок із реактивним вогнеметом «Шмель» російського виробництва.

Також учора під час перевірки автомобіля з трьома пасажирами, які прямували із Горлівки, у прикордонників виникли підозри щодо причетності одного із чоловіків до терористичної діяльності. Під час подальших фільтраційних заходів встановлено, що даний громадянин є колишнім співробітником МВС України і активно допомагав незаконним збройним формуванням, власним автомобілем переміщував зброю та боєприпаси,  брав участь у бойових діях. Причетність ще двох чоловіків до незаконних дій перевіряється.

Державна прикордонна служба продовжує заходи щодо протидії незаконному переміщенню осіб та вантажу в зону та з зони АТО. Учора прикордонниками поблизу населеного пункту Селидове при виїзді із підконтрольних бойовикам територій була затримана вантажівка із 18 тоннами вугілля. Товаросупровідні документи були затверджені недійсною печаткою незаконного «Міністерства доходів і зборів ДНР». Вантаж та транспортний засіб передано співробітникам МВС.

Окрім цього, ще у чотирьох випадках прикордонники запобігли незаконному переміщенню в зоні АТО понад 14,5 тонни м’яса та м’ясопродуктів, 5 тонн сала та 864 пляшок горілки. Увесь товар передано фіскальним та правоохоронним органам України.    

 

версія для друку