українська російська англійська
У Богуславі відкрився учбово-тренувальний центр зимових видів спорту "Льодогай"
07.11.2014 | 15:43
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

6 листопада 2014 року у Богуславі (Київська область) відбулася урочиста церемонія відкриття комплексної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту та універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Центр, у першу чергу, призначений для регулярних тренувань юних хокеїстів та фігуристів з навколишніх районів Київської та сусідніх областей та проведення на високому рівні спортивних змагань і зборів.

Участь у відкритті взяли міський голова Богуслава В’ячеслав Дяченко, президент «Молодьспортлото» Андрій Урядов, Перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк, виконавчий директор Федерації хокею України Сергій Коваль та багато інших.

"Відкриття і початок роботи центру "Льодограй" -  значна подія у житті спортивної спільноти не лише міста Богуслав, але і всієї України. Хочу висловити особливу подяку ініціатору та головному інвестору – оператору державних лотерей "М.С.Л." за увагу до розвитку спортивної інфраструктури та залучення дітей до активних занять фізичною культурою і спортом", - зазначив Андрій Вишняк у привітанні.

 

 

версія для друку