українська російська англійська
Арсеній Яценюк на зустрічі з Главою МЗС Нідерландів: Знищення цивільного МН-17 - злочин проти людяності
08.11.2014 | 16:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У суботу, 8 листопада, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв новопризначеного Міністра закордонних справ Нідерландів Альберта Кундерса, який прибув до України для ознайомлення зі станом справ щодо розслідування катастрофи літака Малайзійських авіаліній МН-17. 

Глава МЗС Нідерландів поінформував про перебіг розслідування, яке ведеться міжнародною групою на чолі з Нідерландами. Як зазначалося, експертам вдалося ідентифікувати вже 289 загиблих з 298. Сьогодні з Харкова до Нідерландів у присутності Альберта Кундерса і голови Харківської ОДА Ігоря Балути було відправлені 5 трун із останками жертв катастрофи, які нещодавно вдалося знайти на місці падіння літака. Наступним важливим етапом стане дослідження уламків корпусу літака, збір речових доказів і передача справи до суду. 

Арсеній Яценюк наголосив, що Уряд розглядає знищення цивільного літака ракетою, запуск якої відбувся з контрольованої російськими терористами території, як злочин проти людяності. Уряд та правоохоронні органи передали міжнародній слідчій групі усі необхідні дані та матеріали і очікують швидкого встановлення усіх обставин трагедії та належного покарання причетних до цієї катастрофи. Прем’єр-міністр підкреслив важливість спільної та скоординованої роботи представників усіх країн, громадяни яких загинули у катастрофі, для максимально швидкого здійснення правосуддя над злочинцями, а також тими, хто постачав їм зброю, надавав фінансову і політичну підтримку.  

 

версія для друку