українська російська англійська
Завершена робота над процедурою проведення конкурсу з визначення фондових майданчиків для публічного розміщення облігацій МФО
10.11.2014 | 10:24
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму черговому засіданні, що відбулося 4 листопада 2014 року, прийняла рішення «Про внесення змін до Положення про конкурс з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватись публічне розміщення облігацій МФО міжнародних фінансових організацій».

«В першу чергу, зазначу, що Комісією внесено фінальні зміни, пропозиції та побажання до тексту Положення, що надійшли від міжнародних фінансових організацій після його оприлюднення. Так, наразі документ погоджено з Антимонопольним комітетом України та найближчим часом буде направлено до Міністерства юстиції для проходження державної реєстрації. Ми маємо надію, що цим Комісія зробила черговий прогресивний крок до появи на ринку інструменту, цікавого як для самих організацій, так і для вітчизняних інвесторів», – повідомила Ірина Устенко, директор Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР.

Нагадаємо, що згідно з нормами цього Положення, передбачено підстави, за яких конкурс вважається таким, що не відбувся, а також можливість представників МФО за їх згодою входити до складу конкурсної комісії. Регулятор в свою ж чергу є ініціатором конкурсу, а також здійснюватиме заходи щодо конкурсного відбору фондових бірж та прийматиме відповідні документи від конкурсантів.

Додамо, що нормативно-правовий акт було розроблено відповідно до Законів України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та «Про цінні папери та фондовий ринок».

 

версія для друку