українська російська англійська
Василь Лазоришинець передав гуманітарну допомогу учасникам АТО в Одеському військовому шпиталі
10.11.2014 | 10:47
Прес-служба Міністерства охорони здоров’я

В.о. Міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець відвідав Військово-медичний клінічний центр Південного регіону в Одесі.

Тут проходять лікування і реабілітацію поранені українські військові, які доставлені до шпиталю зі сходу України, де ведуться бойові дії. Наразі на лікуванні перебувають 213 захисників Вітчизни, а всього за час проведення АТО медичні працівники Одеського військового шпиталю врятували життя 1115 військовослужбовцям.

Василь Лазоришинець відвідав поранених солдат та поспілкувався з ними. Від військових та їх родичів на адресу одеських медиків пролунали лише слова щирої подяки.

В.о. Міністра охорони здоров’я передав до Південного військово-медичного центру гуманітарну допомогу: сучасні польові аптечки американського зразка, знеболювальні, кровозупинні, антисептичні, протизапальні та противірусні препарати.

Керівник МОЗ нагадав, що з метою забезпечення ефективної та оперативної медичної допомоги українській армії при Міністерстві охорони здоров’я створений Координаційний штаб, до складу якого увійшли представники медичних служб державних силових структур – Міноборони, МВС, Нацгвардії, прикордонного відомства тощо. За чотири місяці роботи Координаційного штабу зібрано та передано за призначенням гуманітарної допомоги на суму 34,8 млн грн.

«Хочу висловити захоплення патріотизмом та надзвичайною мужністю наших військових. В Одесі медична допомога учасникам АТО надається на високому рівні, із використанням сучасних технологій та досягнень медичної науки. Для покращення якості медичної допомоги українським бійцям Міністерство охорони здоров’я має намір залучити по всій країні потенціал шпиталів ветеранів Вітчизняної війни, які в достатньому обсязі фінансуються за державний рахунок», - сказав Василь Лазоришинець.

 

версія для друку