українська російська англійська
В аеропорту «Бориспіль» проведено підготовку до роботи в зимовий період
10.11.2014 | 12:34
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» проведено комплексну підготовку до роботи в зимовий період, що дозволить забезпечувати прийом та відправлення повітряних суден за складних погодних умов.

Технічний парк аеропорту «Бориспіль» повністю укомплектовано та підготовлено для виконання оперативних робіт з очищення покриття аеродрому та прилеглих територій. В рамках затвердженого плану перевірено стан резервних джерел електропостачання, опалювальних пристроїв та газового обладнання на об'єктах аеропортової інфраструктури. Крім того, проведено сезонне техобслуговування і ремонт спеціальної техніки, засобів вимірювання якості зчеплення на штучних покриттях злітно-посадкових смуг, а також технічний огляд автотранспорту.

Персонал відповідних служб пройшов навчання, яке регулярно проводиться напередодні зміни періоду навігації, включаючи протиаварійні тренування та інструктажі.

Усі проведені заходи покликані забезпечити безперебійну роботу аеропорту в складних погодних умовах зимового періоду.

Нагадаємо, злітно-посадкову смугу № 1 аеропорту «Бориспіль» сертифіковано за III А категорією ICAO, яка допускає захід на посадку з висотою прийняття рішення від 30 м (або без обмеження по висоті прийняття рішення) і при дальності видимості від 200 м. Такі можливості забезпечує, зокрема сучасна світлосигнальна система. На смузі встановлено вогні високої інтенсивності та імпульсні вогні, діє система полампового управління й контролю. На руліжних доріжках встановлено керовані осьові вогні, що забезпечують вибір маршрутів та рулювання в умовах обмеженої видимості. На злітно-посадковій смузі діє система дистанційного управління й контролю стану обладнання на кожному об’єкті.

Окрім того, на злітно-посадковій смузі № 1 застосовується система раннього виявлення ожеледиці, що послуговується інформацію 7 електронних вимірювальних станцій щодо стану покриття та метеоумов.

 

 

версія для друку